Примарно Злато Каратно Жолто Злато Фенси Пост Обетки

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Фенси Пост Обетки

Во продавницата
DEN 671.20
Стока:

Едноставни и лесни за носење, овие прекрасни фенси обетки се совршен додаток за секојдневно носење. Изработени од 14 каратно жолто злато овие обетки долги 13х3мм имаат елегантна фенси шема. Обезбедени со затворачи за објавување и туркање назад, овие обетки сигурно ќе зашеметат.Метална Тежина : 0,46 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Фенси Обетки За Обетки Пол : женско затворање : Пост И Туркање Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 13мм х 3мм лесен вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Шпанија 14к Жолто злато, Пост и притисни назад, лесен.

Карактеристики на производот

Поврзани производи