Чиста Градина Агава Вештачко Дрво Со Тенџере За Домашен Декор

Чиста Градина Агава Вештачко Дрво Со Тенџере За Домашен Декор

Во продавницата
DEN 799.84
Стока:

Донесете малку југозападен талент во вашата колекција на вештачки растенија со додавање На Ова Чисто Градинарско Вештачко Дрво Од 52 Инчи Агава Во вашиот простор за живеење. Ова лажно дрво содржи 17 шилести лисја кои прецизно го имитираат изгледот на вистинска џиновска агава. Стоејќи на 52 инчи, ова вештачко дрво со конструкција отпорна на УВ ви овозможува да ја прикажете оваа агава како растение на отворено или затворено, додавајќи југозападен стил во вашата дневна соба, ходник, двор или декор на влезот. ВЕШТАЧКО ДРВО СО РЕАЛЕН ИЗГЛЕД - ова лажно растение има автентичност на вистинска џиновска агава без грижа и одржување за да донесе моментална убавина во вашиот дом или канцеларија. ДИЗАЈН ПРЕД САКСИИ - овие вештачки растенија на отворено доаѓаат во тенџере од 7 инчи со дискретна црна боја што одговара на секој модерен домашен декор, овозможувајќи ви веднаш да ги прикажете. ОТПОРНОСТ НА УВ - конструкцијата отпорна на ув на ова затворено растение носи долготрајна убавина, дури и кога е прикажана на директна сончева светлина, и може да се исчисти на самото место за одржување без врева. РАЗНОВИДЕН ДИСПЛЕЈ-разновидноста на овие мали дрвја ви овозможува да ги користите во затворени простории и надвор за да го подобрите декорот на влезот за да ги поздравите гостите или да осветлите темен агол во секоја просторија. МАТЕРИЈАЛИ-Дрво и Поливинил Хлорид. ДИМЕНЗИИ-Растение : (Л) 7 "х (Ш) 7 " х (Ж) 52"; Тенџере : (Ж) 7". БОЈА-Зелена и Црна. . Реално. Живописно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи