Стив Силвер Розмонт Правоаголни Цреша Дрво И Метал Стол Крајната Маса

Стив Силвер Розмонт Правоаголни Цреша Дрво И Метал Стол Крајната Маса

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

За Стив Силверс од своето основање Во Форни, Тексас, Во 1987 Година, Компанијата Стив Силвер имаше едноставен фокус : да обезбеди најквалитетен производ по неодолива цена, да го поткрепи со бескомпромисна услуга и да продолжи да се подобрува секој ден. Како еден од врвните добавувачи на комплети за јадење и повремен мебел во земјата, Стив Силвер е горд што ве направи, клиентот, нејзин врвен приоритет, користејќи најсовремена опрема, докажани оперативни процедури и над 500.000 квадратни метри објекти. Ќе се чувствувате подеднакво горди што прикажувате мебел од Компанијата Стив Силвер во вашиот дом. Цврсти материи од тврдо дрво, фурнир од цреша, метал. Мулти-чекор цреша заврши. Традиционален стил. Заварени и завртки изградба. Полица за лизгање. Димензии : 14w x 26 D x 24h во.

Карактеристики на производот

Поврзани производи