Машки Збор Уметност Маица-Завива Волк

Машки Збор Уметност Маица-Завива Волк

Во продавницата
DEN 207.84
Стока:

Создаден од ноќна планинска сцена овој неверојатен рачно нацртан дизајн во дизајн создаде форма на волк од величествена ноќна планинска сцена. Толку кул, ќе те натера да завиваш! МАТЕРИЈАЛ-100% памук. ПЕЧАТЕНИ СО ГОРДОСТ ВО САД - сите наши производи се печатени и испорачани од ЛАС Вегас, Невада САД. Волкот создаден од ноќна планинска сцена.

Карактеристики на производот

Поврзани производи