Џејн Иредејл Чист Сјај За Усни-Шеќерна Слива 0. Оз Сјај За Усни

Џејн Иредејл Чист Сјај За Усни-Шеќерна Слива 0. Оз Сјај За Усни

Во продавницата
DEN 201.44
Стока:

Сјај за усни : - ги третира усните со претрупан сјај за усни нијанси кои ги смируваат, хидрираат и негуваат усните за свеж, убав изглед. Усните се чувствуваат условени, навлажнети, угаснати и негувани. Смирувачки и заштитни со природни смирувачки својства. Долготрајни. Џејн Иредејл Чист Сјај За Усни-Шеќерна Слива 0,23 мл Сјај за Усни.

Карактеристики на производот

Поврзани производи