Кингстон Месинг КБ3638ПХСТО Када Само, Брусен Никел

Кингстон Месинг КБ3638ПХСТО Када Само, Брусен Никел

Во продавницата
DEN 5230.40
Стока:

Исклучителниот дизајн на оваа када и славина за туширање вкусно ја додворува елегантната архитектура на традиционалните домови со своите фини детали. Комплетно со вкрстена рачка што лесно се врти, чека оптимално искуство за капење. Уживајте во цврстата конструкција од месинг и врвната завршница со четкан никел за прицврстување што ќе трае со години. Вклучен е балансиран вентил под притисок за безбедност и заштита од случајни изгореници. Дурасеал Кертриџ Без Миење. Инсталација На Ѕид. Стандардна 1/2 " Ips Врска. 7.0 ГПМ/26.5 ЛПМ Стапка На Проток На Излив на 80 ПСИ. 5" Када Излив. Завршница Отпорна На Корозија. Вентил за Спречување На Шила Во Температурата на Водата. Вклучена е ставка со груб вентил #kb3638v.

Карактеристики на производот

Поврзани производи