Стерлинг Сребрена Розова Позлатени Полиран Прстен

Стерлинг Сребрена Розова Позлатени Полиран Прстен

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Проверете го овој елегантен, едноставен прстен од Изрази што Се Редат. Изработен е од сребро и се одликува со шармантно позлата од роза од 14 карати. Овој елегантен прстен од 1,5 мм е нареден и совршено се спојува со вашите други прстени што се редат. Тоа е одличен додаток на вашата колекција накит. Достапно во целосна големина 7. Изразете се на уникатен и забавен начин Со Новата Колекција Изрази Што Може да се Редат. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, совпаѓате и редите заедно, што ќе ви овозможи да го промените вашиот стил во еден момент. Изразите што се редат нудат накит изработен од сребро, живописно емајлиран, позлатен 14кт, украсен со прекрасни дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит што може да се нареди.Метална Тежина : 1,43 Грама Тип на накит : Стил На Обложување : Ринггендер Што Може Да Се Реди : Женски метал : Сребрена Сребрена Боја : Бело Обложување : ширина на розова лента : 1,5 Ммринг Големина : 7 цврсти вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Тајланд Наредени Изрази Стерлинг Сребрено Розово Обложен Полиран Прстен : 14кт розова позлатена и полирана завршна обработка изработена во Изрази со сребрен стак на стерлинг бренд достапен во повеќе големини.

Карактеристики на производот

Поврзани производи