Клима десно Од Гушкање Пичове Модерен Вклопен Врв За Чистење Со Кратки Ракави, Брои, Пакувај

Клима десно Од Гушкање Пичове Модерен Вклопен Врв За Чистење Со Кратки Ракави, Брои, Пакувај

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Климата Десно Од Колекцијата За Пилинг За Гушкање Каде што удобноста се среќава со функцијата. Овој сплит врат со Кратки Ракави е изработен од издржлив 4-насочен растеглив диагон за да се обезбеди целосен опсег на движење. Ткаенината е антибактериска и обезбедува својства за намалување на мирисот што не се мијат. Врвот се издвојува со контурни детали за шиење што додава форма и стил заедно со удобни функционални детали како слотови за пенкало и повеќе џебови за да останете организирани. Сребрена Јонска Антибактериска Технологија која нема да се измие. 95% Полиестер 5% Спандекс 4-Насочен Водат Твил. 28" Во Должина ОД КС На медиум со големина. Модерен Вклопен врв Со Кратки ракави со поделен врат. 4 џеб На Градите со џебови за лепенки за држач за пенкало. Еден џеб има невидлив детал за патент. Машинско Перење Ладно, Нежен Циклус Со Слични Бои. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне Сува ниска, отстранете веднаш. Ладно Железо доколку е потребно. Побарајте Координирање На Џогер И Панталони (Продадени Одделно).

Карактеристики на производот

Поврзани производи