Acdelco Gm Оригинална Опрема Ск Ниво На Гориво Сензор Комплет Со Печат Одговара Buick LeSabre

Acdelco Gm Оригинална Опрема Ск Ниво На Гориво Сензор Комплет Со Печат Одговара Buick LeSabre

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Acdelco Gm Оригинална Опрема Сензори За Ниво На Гориво се гм-препорачани замени за оригиналните компоненти на вашето возило. Овие сензори ги мерат промените во нивото на горивото во резервоарот за гориво на вашето возило, кои се прикажани на мерачот за гориво на возилото. Овие оригинални сензори за опрема се произведени за да одговараат на ВАШЕТО ГМ возило, обезбедувајќи ги истите перформанси, издржливост и работен век што ги очекувате Од Џенерал Моторс. Сензорот За Ниво на гориво Одговара Изберете : 2000 БУИК ЛЕСАБРЕ 6 Цил 3,8 Л 1998-2000 БУИК ПАРК АВЕНИЈА 6 Цил 3,8 Л 2000 КАДИЛАК ДЕВИЛ 8 Цил 4,6 Л 2000 ПОНТИЈАК БОНЕВИЛ 6 Цил 3,8 Л 1998-2000 КАДИЛАК СЕВИЛЈА СТС 8 Цил 4,6 Л 1998-1999 олдсмобил Аурора и повеќе - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО Нашиот Додаток за вклопување За Да Проверите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи