Academie Gear Schoolенски училишни чевли Кајла

Academie Gear Schoolенски училишни чевли Кајла

Во продавницата
DEN 559.52
Стока:

Академска опрема за жени чевли за чевли Кајла, средна ширина, овие чипка на чипка се карактеризираат со класичен дизајн кожа горниот дел. Мека кожна постава и перниче со нозе за удобност. Кожа горен. Кожна постава. Перниче со нозе.

Карактеристики на производот

Поврзани производи