Флекси на девојче Flexees Flexees Cood Comfort Firm Hi Wealist Boyshort F82107

Флекси на девојче Flexees Flexees Cood Comfort Firm Hi Wealist Boyshort F82107

Во продавницата
DEN 239.04
Стока:

Maiden Form Flexees Cold Comfort Hi Weaist со цврста контрола помага да се изедначи вашиот стомак, половината и задниот дел за елегантен изглед, додека дизајнот Hi-Waist помага да се изедначи средниот дел. Задниот цвест дури помага да се обезбеди задната дефиниција, а со еластична лента за престој, Flexees hi-waist boyshort омилен гардероба. F82107 Ве молиме, повикајте се на упатството за големина на слики, бидејќи е специфично за овој производ обезбедува насочена форма на цврста контрола за да ја изедначи вашата стомак и да ја избели половината. и испакнатини за помазен, елегантен изглед . Ако имате фармерки, не можете да го дополнете копчето, ова е формата за вештачки производи за вас . Boyshort Lege нуди флексибилно вклопување што се движи со вас . мека микрофибер ткаенина ја гуши влагата за да ве одржи ладно и суво . 100% памучна внатрешна обвивка.

Карактеристики на производот

Поврзани производи