Трговска марка ликовна уметност „Дожд се спушта на лисја од канар“ уметност од ликовна уметност во пипа, бела мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност „Дожд се спушта на лисја од канар“ уметност од ликовна уметност во пипа, бела мат, дрвена рамка

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Тема : Флорална и ботаничка стилот : Современа проток Тип : Дрво рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „Дожд што паѓа на лисјата од кана“ платно уметност од пипа ликовна уметност, бела мат, дрвена рамка : уметник : ликовна уметност Пипа. Тема : Цветни и ботанички. Стил : современ. Тип на производ : Рамка од дрво, бела матка, акрилик.

Карактеристики на производот

Поврзани производи