Мое дете на Картер, мое момче со долги ракави, кошула од руно и сет на облека од руно џогер

Мое дете на Картер, мое момче со долги ракави, кошула од руно и сет на облека од руно џогер

Во продавницата
DEN 169.28
Стока:

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Да, за лесни облеки! Направен сет за две парчиња сет значи дека тој е подготвен во ниеден момент. Од моето дете на Картер, овој лесен сет на облека е совршен додаток на неговата гардероба. Комплетен со мек руно со долг ракав со долги ракави со симпатична графика за кучиња, плус пријатни панталони за руно за да се спарат, сите тој треба да игра, ползи, дневна и да остане удобна цел ден. Сет од 2 парчиња. Врвот : 100% француски Тери Памук; долги ракави; Графички манжетни со ребрести манжетни. Крајни : 100% полиестерска микрофлеа; покриена еластична лента за половината; нефункционално влечење; опсежни манжетни; ПРИДОБОДУВАЕ НА ДОГОВИТЕ. Големини новороденче-24м. Машина за перење. Увезени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи