Женски Разнобојни Печатени Палацо Панталони

Женски Разнобојни Печатени Палацо Панталони

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Засилете ја вашата гардероба со овие популарни палацо панталони со широки нозе во возбудливи модни отпечатоци. Ќе се чувствувате удобно и опуштено, но сепак добро облечени за секоја пригода. Преклопете ја лентата за половината. Печатени. Широка Нога. 95% Полиестер;5% Спанекс.

Карактеристики на производот

Поврзани производи