Трговска марка ликовна уметност самрак пастел платно уметност од Филип Хугонард, црна мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност самрак пастел платно уметност од Филип Хугонард, црна мат, дрвена рамка

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „самрак пастел“ уметност од Филип Хугонард, Црн мат, Вуд рамка : Уметник : Филип Хугонард. Тема : Сценски и пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Карактеристики на производот

Поврзани производи