Опуштено опуштени шорцеви за столар на столар на Вранглелер

Опуштено опуштени шорцеви за столар на столар на Вранглелер

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Опуштените шорцеви на Вранглер Големите мажи се вклопуваат во шорцеви што работат исто како и вие, не гледајте подалеку од овие шорцеви за столар на Вранглер. Наменети да работат со вас на работа, овие шорцеви се направени со спандекс за флексибилно вклопување. Јамка на чекан и правило или џеб за датотеки Одржувајте ги вашите работни алатки корисни. Совршено за работа, играње или лежење наоколу во мрзлива сабота, овие шорцеви нудат опуштено вклопување за цел ден удобност. Опуштено вклопување и удира на коленото. Права нога. Замачкани предни џебови. Јамка на чекан и џеб за правило/датотека. Гледајте џеб и џебови на колкот. 10 '' In Seam. 99% памук, 1% спандекс. Стил# 112315241.

Карактеристики на производот

Поврзани производи