Уметнички ткајачи Eagean Oriental Outdoor Area reg, тексас, 2'7 12 '

Уметнички ткајачи Eagean Oriental Outdoor Area reg, тексас, 2'7 12 '

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Совршено за секое поставување на отворено : покрај базенот, покриен двор, задниот двор или палубата. Современите ленти трчаат низ килимот на отворено Екалака. Разновидност на бои и големини достапни во колекцијата. Наменето да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте прво на мала област. Вакуумите на канистер без шипки за ритам се оптимален вид вакуум што треба да се користат на килими, но исто така можете да ја користите рачната приврзаност на исправен вакуум. Функционалниот куп овозможува удобно поставување на влезовите, под мебелот и нема на структурни влезови. Машина ткаена во Турција со 100% полипропилен. Функционалниот среден куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги попречува влезовите . сложените детали додаваат димензија на вашиот простор . дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневната соба, трпезаријата, кујната и ходниците . Тешка и отпорна на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала површина пред да примените решенија за чистење. Се препорачува употреба на подлога за килим за да се спречи лизгање и движење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи