Без граници на врвот на резервоарот со брадавици на јуниори, големини XS-3XL

Без граници на врвот на резервоарот со брадавици на јуниори, големини XS-3XL

Во продавницата
DEN 351.36
Стока:

Бохо задоволство. Ниту еден врв на резервоарот за граници не додава лежерна вибрација на која било облека. Одликувајќи се со забавни ленти со брада, кои се прилагодуваат за врвно вклопување и отпаден центар со влечење, овој резервоар го гледа вашиот поглед надвор од основните. Сигурно да бидете нов фаворит за забава на сонце, да го лизнете со тексас шорцеви и подготвени сте да одите. Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : V-вратл. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави; Прилагодливи ленти со брада. Ockебови : Ништо. Карактеристики : прилагодлив центар за уништување; Seamed Bust; Текстура со рамен ребрика. Рушен брадавички резервоар за јуниори од без граници.

Карактеристики на производот

Поврзани производи