Чудо нација девојчиња за бебиња и мали деца по зип-јакна, големини 12м-5Т

Чудо нација девојчиња за бебиња и мали деца по зип-јакна, големини 12м-5Т

Во продавницата
DEN 396.80
Стока:

Каков симпатичен слој да се сака од чудо нација. Оваа поштенска јакна за вашето бебе или девојче за дете има дизајн на крзно и прицврстен аспиратор за дополнителен стил и покриеност. Спарете ја оваа мека, симпатична јакна со нејзините омилени врвови и хеланки на нација на чудо и таа е подготвена за забавно семејство. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : лесна. Јака : прицврстен аспиратор. Затворање : Затворање на зип-ап. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Фаукс крзно тело; Ребрести плетени манжетни и полите; тафта-обложена. Девојки од крзно од крзно од крзно од чудо нација.

Карактеристики на производот

Поврзани производи