Машки Класичен Ултра Издржлив Силиконски Прстен, Камо, Големина 10

Машки Класичен Ултра Издржлив Силиконски Прстен, Камо, Големина 10

Во продавницата
DEN 190.08
Стока:

Запознајте го машкиот класичен прстен Во Камо, големина 10 тоа е подготвено за се. Нашиот Основен силиконски прстен обезбедува безвременски стил за оние кои го сакаат класичниот изглед на традиционалниот прстен, но сакаат удобност и издржливост НА КАЛО. Нашите прстени имаат цврстина на истегнување од 22 килограми сила и се непроводливи, непорозни и изградени да траат. Прстените одговараат точно на големината,половина големини треба да се зголемат. КАЛО се залага За Квалитет, Атлетика, Љубов и На Отворено. Го започнавме животот како пионери на силиконскиот венчален прстен, инспириран од верувањето дека никогаш не треба да избирате помеѓу сопствената безбедност и удобност и покажувајќи ја својата посветеност на оној што го сакате. Затоа поминавме години создавајќи ултра издржливи силиконски прстени кои се толку флексибилни и лесни, едвај ќе сфатите дека ги носите. Ние веруваме толку многу во квалитетот на нашите производи и посветеноста кон нашите клиенти што нудиме еднократна, во секое време гаранција за сите наши СИЛИКОНСКИ прстени КАЛО. Машка Големина 10. Камо. Екстремна удобност. Ултра-цврст силикон. Мазната завршница го намалува триењето и фаќањето со други материјали. Цврстина на истегнување : 22 фунти. Непроводлив. Не-порозна. Одговара точно на големината, половина големини треба да ја зголемат големината. Еднаш, во секое време гаранција.

Карактеристики на производот

Поврзани производи