Заштитен знак Ликовна Уметност Амбоиз јас Платнена Уметност Од Алан Блаустеин, Бела Мат, Сребрена Рамка

Заштитен знак Ликовна Уметност Амбоиз јас Платнена Уметност Од Алан Блаустеин, Бела Мат, Сребрена Рамка

Во продавницата
DEN 399.84
Стока:

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Амбоиз јас" Платнена Уметност Од Алан Блаустеин, Бела Мат, Сребрена Рамка : Уметник : Алан Блаустеин. Предмет : Пејзажи. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

Карактеристики на производот

Поврзани производи