Марк Алан женски плус големина единечна градите за градите Шерпа

Марк Алан женски плус големина единечна градите за градите Шерпа

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Тенок фит и кадифен faux sherpa го направи овој палто од Марк Алан стилски начин да остане топло. Совршено е за секојдневно носење! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Средна тежина. Јака од изрез. Затворање на копчињата. Плишана фаукс Шерпа. 100% полиестер. Место чисто. Увезени. Plusенски плус големина Faux sherpa палто од Марк Алан.

Карактеристики на производот

Поврзани производи