И слајд на кросовер за момчиња за деца, големини 5-12

И слајд на кросовер за момчиња за деца, големини 5-12

Во продавницата
DEN 324.00
Стока:

Нека доживее екстремна удобност и стил со слајдот на мозаик и 1 Момци. Никогаш нема да сака да ги тргне овие слајдови, со лесен удобен стапало и одличен изглед, овие ќе бидат неговите нови омилени слајдови! Лесна надворешна плоча за удобно носење. Издржлив ѓон за проширена употреба и игра. Каиш за безбедност и удобност.

Карактеристики на производот

Поврзани производи