Панталони со задниот џогер со страничен панел на контраст

Панталони со задниот џогер со страничен панел на контраст

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Овие стилски и удобни заднини големи момчиња цврсти панталони со џогерски панталони со контрастни страни се задолжителни за неговата гардероба. Тие се одликуваат со функционални странични џебови за да ги задржат малите предмети безбедни кога тој е еден потег, додека избраните странични панели во боја додаваат ладен и забавен пресврт на секоја спортска облека. Другите карактеристики вклучуваат манжетни со ребрести глуждови и истегнување на половината што ќе му помогне да остане удобно без разлика дали тој игра спорт или ужива во ден на забавни активности на отворено со пријателите и семејството. 100% полиестер. Избрани обоени странични панели. Функционални џебови. Манжетни за глуждот. Истегнување на половината. Јогерс.

Карактеристики на производот

Поврзани производи