црна рамка за слика со единечна подлога, еднослојна-frbw26079-13x20-ткаенина бела

црна рамка за слика со единечна подлога, еднослојна-frbw26079-13x20-ткаенина бела

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.Доаѓа со 060 Плекси Стакло и комплет за закачување жица за монтирање на ѕид!Изработена од МДФ-оваа единствена прилагодена рамка за слика ќе го подобри секое уметничко дело што ќе го ставите во неа!Доаѓа со една Ткаенина Бела / Бела Подлога Без Киселина Од 4 Слоја и Брановидна Подлога.Одговара На 13х20 Инчни Фотографии! Големината на стаклото е 17х24 инчи. Вистинската големина на Рамката (завршена големина) е 19х26 инчи, а рамката е широка 1,25 инчи.Оваа рамка не е генеричка рамка За Слика, туку сопствен дизајн што нема да го најдете никаде на друго место. 13х20 инчен црна слика рамка со 2 инчен еден мат, еден мат-frbw26079-13x20-65 ткаенина бела.

Карактеристики на производот

Поврзани производи