Бафало проверете кревет во торба црвен црн утешител и бел лист сет крал

Бафало проверете кревет во торба црвен црн утешител и бел лист сет крал

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Стилот се среќава со удобност со оваа модерна колекција „Слатка дома“ 8 парчиња Бафало карирана проверка во торбички утешител и сет на листови. Со сетот ќе добиете 100% микрофибер биволо проверувач и супер мек и удобно цврсто бело сет на бели листови. Утехот вклучува 1 утешител, 2 шами за перници и 1 декоративна акцент перница. Сет на лист вклучува вграден лист, рамен лист, 2 перници длабоки џебови дизајнирани да одговараат на душеци до 14 "длабока. Боја : црвена/црна утеха за враќање во црна боја. Комплетна, кралица и кралска удобност сет вклучуваат : 1 утешител, 2 перници Шамс и 1 Перница за декоративен акцент.

Карактеристики на производот

Поврзани производи