Елементи женски плус големина на ладно рамо дуксер

Елементи женски плус големина на ладно рамо дуксер

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Студената џемпер на рамото од елоки е неверојатно ласкава бидејќи е секси без да биде отворена. Оваа француска џемпер на Тери е одлична основна (која може да се носи со многу различни работи), но има уличен такт на улицата заради деталите за детали за рамото. Совршено со фармерки со растојание од земјоделски култури или дури и здолниште за вклопување и пламен. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 14. одговара : лесно вклопување. Должина : 21 ”на модел; хитови на високиот колк. Деколте : Преклопете го опсегот на јака. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги; надвор од едното рамо. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека француска плетена ткаенина Тери. Плус големина на ладно рамо џемпер од елементи на елоки. Елоквии Елементи - Секојдневна мода по чувство на добри цени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи