Први чекори два патики за ленти

Први чекори два патики за ленти

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Овие ниски врвни патики од првите чекори се стилски и разноврсни. Со лесно затворање на кука и јамка, тие се лекување што треба да се облечат! Вашето мало момче ќе најмногу стилско цело лето со овие патики. Грипи ѓон. Затворање на кука и јамка. Синетска конструкција.

Карактеристики на производот

Поврзани производи