Атлетски работи Активна качулка за мажи и големи мажи со кратки ракави, до големина 5xl

Атлетски работи Активна качулка за мажи и големи мажи со кратки ракави, до големина 5xl

Во продавницата
DEN 560.00
Стока:

Одите на тренингот? Слој со атлетски дела. Худи. Класичниот худи добива ажурирање на перформансите со дизајн со краток ракав и изработен во удобна, дише ткаенина. Оваа машка качулка е совршена да носи соло за секојдневни активности или слоевит преку активна мета за вашиот изглед пред или пост-тренинг. Материјал : 59% памук/41% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : прикачен аспиратор. Активна активен дуксер за кратки ракави од атлетски дела.

Карактеристики на производот

Поврзани производи