Благородна куќа Лидија со модерни столици за јадење од средниот век, сет од 2, зелен чај

Благородна куќа Лидија со модерни столици за јадење од средниот век, сет од 2, зелен чај

Во продавницата
DEN 3311.84
Стока:

Седете се околу трпезаријата со столчиња со импресивен стил и удобна издржливост. Одликувајќи се со елегантни криви и иконични модерни распрскувани нозе во средниот век, нашите столчиња за јадење се одличен додаток на секој дом со нивните тапацирани седишта и убаво завршени рамки од дрво. Без разлика дали ги поканувате гостите за пријателски оброк или само се смирувате со вашето семејство, овие столчиња носат едноставна, но зачудувачка атмосфера во вашиот сет за јадење за да можете да уживате во секој оброк во беспрекорен стил. Благородна куќа Лидија со модерни столици за јадење од средниот век, сет од 2, зелен чај : Вклучува : две (2) столчиња за јадење. Материјал : гума. Материјал за седишта : ткаенина. Состав на ткаенина : 100% полиестер. Повеќе опции во боја. Рачно изработени детали. Потребно е собрание. Димензии : 19,60 инчи длабоко x 20,60 инчи широк x 30,80 инчи високи. Димензии на седиштата : 17,60 инчи длабоки x 16,60 инчи широк x 18,00 инчи високи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи