Глорија Вандербилт Абони Роуз Ширед Свиртикал Едноделен костим за капење

Глорија Вандербилт Абони Роуз Ширед Свиртикал Едноделен костим за капење

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Завртете се во ласкава облека за капење. Овој едноделен костум за капење од Глорија Вандербилт има предниот дел од обвивката и удобно вклопување во достоинственост на плажа. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина 8. Умерено покритие. Подложни чаши. Вишок V-врат; треперејќи се однапред. Ленти за рамо. Наредени. Тело : 82% најлон/18% спандекс; МЕШ : 85% најлон/15% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Миење на рацете. Увезени. Едно парче костим за капење од Глорија Вандербилт.

Карактеристики на производот

Поврзани производи