Healthte новороденче девојче шифон туни

Healthte новороденче девојче шифон туни

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Овој комплет за туника и нозе на Health Tex Chiffon е одличен за секоја принуда! Тоа е облека што е супер забавна и разноврсна. Тоа е одлична опција за облекување или одржување на случајно! Овие доаѓаат во повеќе различни стилови кои се совршени за вашето бебе. Овој сет на шифон ги користи најдобрите бои што се апсолутно симпатични! Достапно е во големини NB, 0/Mo, 3/6mo, 6/9mo, 12mo, 18mo & 24mo. Health Tex Chiffon Tunic Sets : 100% поли шифон w/ поли -деничка постава. Супер забавно и стилски. Достапно во најразлични бои. Доаѓа во најразлични стилови. Машинско миење ладно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи