Дуранго 4-парче Кралица Панел Спална Соба Во Собата Сива И Пушеле Бибер

Дуранго 4-парче Кралица Панел Спална Соба Во Собата Сива И Пушеле Бибер

Во продавницата
DEN 1119.84
Стока:

Геометриските детали од овој комплет за спална соба од четири дела на кралицата обезбедуваат интересен визуелен изглед. Полн со длабочина и топлина, високата тапацирана глава има чадена завршница од бибер. Овој комплет е комплетиран со комода со девет фиоки и ноќна маса со две комоди и вклучена полица. Ретро инспирираните детали ја поздравуваат структурата и личноста на секој мотив. Совршено над комодата, вклученото огледало е чисто и издолжено. Комплетот вклучува : Еден (1) кревет, еден (1) ноќна маса, еден (1) комода и едно (1) огледало. Воведете модерна, линеарна асиметрија со елегантни детали од дрво и метал. Фронтовите на куќиштето имаат метална облога што дава елегантна изјава за колекцијата. Засводената глава создава драматична висина. Ексклузивен Дизајн На Подметачот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи