Девојки за девојчиња Основни супер слаби фармерки, големини со 4-16

Девојки за девојчиња Основни супер слаби фармерки, големини со 4-16

Во продавницата
DEN 287.68
Стока:

Детските места за девојчиња од 3-пакети Основни супер слаби фармерки се изработени од 80% памук, 18% полиестер и 2% тексас Спандекс. Пакетот од 3 супер слаби фармерки вклучува : 1 пар во небото миење, 1 пар во црно миење и 1 пар во победа сино миење. Клучен детал за дното на тексас е затворањето на прицврстувањето со поштенски мува за големини 4-7; Затворање на копчињата со поштенски мува за големини 8-16, опремени од врвот до дното со супер слабиот отвор, пет стил на џеб, внатрешни прилагодливи јазичиња за половината за прилагодено вклопување и пет џебни стајлинг. Пакетот од 3 е пред-измиен за дополнителна мекост за да се намали намалувањето. Супер слаби фармерки со 3 пакувања доаѓа во големини 4-16. Направено од 80% памук/18% полиестер/2% ДЕНИМ на спандекс. Пакет од 3 супер слаби фармерки вклучува : . 1 пар во нашето небо миење. 1 пар во нашата победа сино миење. 1 пар во нашата црна миење. Затворање на копчињата со поштенски мува за големини 8-16. Опремена од горе до дно со супер слабиот отвор. Стајлинг со пет џеб. Внатрешни прилагодливи јазичиња за половината за прилагодено вклопување. Пред-измиени за дополнителна мекост и да се намали намалувањето.

Карактеристики на производот

Поврзани производи