Примарно Злато Каратно Жолто Злато Полу Цврст Синџир На Врски

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Полу Цврст Синџир На Врски

Во продавницата
DEN 1440.00
Стока:

Облечете ја вашата секојдневна облека со овој смел и импресивен ѓердан. Беспрекорно изработен во 14 каратно жолто злато, овој ѓердан долг 16 инчи и широк 5,25 мм има дизајн на синџирот на тротоарот со висока полирана завршница за неверојатен сјај. Затворен со затворач за јастог за безбедност, овој ѓердан е совршен за секојдневно носење.Метална Тежина : 6,64 Грама Тип на накит : Стил На Финиш : Завршна Обработка На Накит : Висок Полски Пол : Унисексклас : Јастог Канџи Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 16-инчен х 5,25 ммсеми-Цврста Лесна Тежина Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Јужна Африка Полиран, 14к Жолто злато, Шупливи, Јастог, Полу Цврсти.

Карактеристики на производот

Поврзани производи