Каролини Богатства ЦК4274ПВ Бул Териер Зелени Цвеќиња Ткаенина Декоративна Перница 14хх14в, разнобојна

Каролини Богатства ЦК4274ПВ Бул Териер Зелени Цвеќиња Ткаенина Декоративна Перница 14хх14в, разнобојна

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Каролини Богатства ЦК4274ПВ1414 Бул Териер Зелени Цвеќиња Ткаенина Декоративна Перница 14хх14в, разнобоен Бул Териер Зелени Цвеќиња Ткаенина Декоративна Перница ЦК4274ПВ1414. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов надворешен материјал и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Карактеристики на производот

Поврзани производи