Примарно Злато Каратно Бело Злато Бо Синџир

Примарно Злато Каратно Бело Злато Бо Синџир

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Ова е прекрасно бело злато од 10 карати, бело злато 1,30 мм, синџир на кутии. Безбедно е прицврстен со затворач за канџи од јастог. Достапно во должина од 30 инчи, ова парче накит сигурно ќе ви биде нов фаворит.Метална Тежина : 6,39 Грама Тип на накит : Стил На Финиш : Завршна Обработка На Накит : Висок Полски Пол : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Златен Карат : 10 Каратметална Боја : Бели Димензии : 30-инчен х 1,25 мм солиден вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Перу Цврст. Полиран. Јастог. 10кт Бело злато.

Карактеристики на производот

Поврзани производи