Сент тропе Роуз 5' Традиционален Плоштад Површина Килим

Сент тропе Роуз 5' Традиционален Плоштад Површина Килим

Во продавницата
DEN 1904.00
Стока:

Класичната колекција Сент тропе се одликува со глобално инспирирана геометриска шема на медалјон во пријатни тонови и ќе изгледа одлично во секој простор. Прекрасен и шарен, овој килим се одликува со лесен за одржување среден куп со минимално или без пролевање. Издржлив бидејќи е стилски, овој килим е одличен за области со голем сообраќај и е погоден за миленичиња и семејство! Машина ткаени Во Турција со 100% полипропилен. Самото место или професионално чисти. Килим рампа препорачува. 100% Полипропилен. Машина Ткаени Во Турција. Среден Куп. Висина На Купот : 0,2". Само Во Затворен Простор. Модерен и еклектичен, Овој Традиционален стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Бледо Розова, Слива, Светло Беж, Крем, Светло Сива Боја. Нијанси на Бледо Розова, Слива, Светло Беж, Крем, Светло сива боја. 5 ' Квадратни Површина Килим. Различни бои и големини достапни во колекцијата. Уметнички Ткајачи. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен за деца и пријателски за миленичиња. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Лесен за чистење и одржување, препорачуваме редовно чистење со правосмукалка и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш прво тестирајте мала површина. Вакуумите со канистер без шипки за тепање се оптимален тип на вакуум за употреба на килими, но можете да го користите и рачниот додаток на исправен вакуум. Функционалниот Среден Куп овозможува погодно поставување во влезовите, под мебелот и нема да ги попречува вратите. Една година ограничена гаранција производителот. Килим Рампа Препорачува.

Карактеристики на производот

Поврзани производи