Редење Изрази Каратно Жолто Злато Крст-Крст Шема Бенд

Редење Изрази Каратно Жолто Злато Крст-Крст Шема Бенд

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Додадете малку одблесок и стил на вашиот изглед со оваа лента за редење, 1,2 мм. Овој Прстен Со Изрази што Се Редат е внимателно изработен од 14 каратно жолто злато со прецизност. Се одликува со вкрстена шема која ќе се истакне и ќе биде совршен пар со слични прстени со шема во нашата постава. Заедно со ова, нашата колекција нуди различни модели и бои за мешање и совпаѓање за да добиете совршена комбинација што ја барате. За да се обезбеди соодветна, удобна опрема, оваа лента е достапна во големина на прст 7.5. Овој стил е достапен во роза и бело злато; исто така достапен во 10 каратно златна опција од истите метални бои.Метална Тежина : 1,24 Грама Накит Тип : Стил На Финирање : Вкрстен Реден Свадбен Бенд : Женски метал : Златен Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина На Жолта Лента : 1,2 Ммринг Големина : 7,51,45 мм дебелина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Соединети Американски Држави Наредени Изрази 14 Каратно Жолто Злато 1,2 мм Крст-Крст Шема Бенд.

Карактеристики на производот

Поврзани производи