Слобода Лак Повлечете, Полиран Хром

Слобода Лак Повлечете, Полиран Хром

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Слобода Хардвер Хром Ii Колекција. Полиран Хром Повлече Лак Повлече. Колекцијата Либерти Хром ВТОРИ е претставена со низа зачудувачки и уникатни влечења и копчиња. Ова Влечење Со Лак е почеток светла, чиста амбиент што секој ќе го сака. Полираниот Хром беше воведен во кујната од 20 век како нов и модерен, а дизајнерите бараа чист полиран изглед за копчињата на кабинетот и влече во 50-тите Години. како и со сите добри работи, Како Рокенролот, тој никогаш навистина не исчезнува и може привремено да биде засенет од други стилови (диско секој), но секогаш се враќа. Нашите дизајнери од 21 век имаат обновена страст за полиран хром и го унапредуваат за употреба во модерната кујна со високотехнолошки апарати и мебел. Одличната форма и дизајн секогаш остануваат во стил. Слобода 224мм Повлекување На Лак, Полиран Хром : декоративно влечење на кабинетот. Кујна рачка повлекува. Вклучени сврзувачки елементи. Челична конструкција.

Карактеристики на производот

Поврзани производи