Благородна Куќа Ракел Дрво Ѕид Огледало, Природни

Благородна Куќа Ракел Дрво Ѕид Огледало, Природни

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Освежете го вашиот внатрешен декор со едноставен, но возбудлив додаток. Одликувајќи се со задебелена правоаголна рамка направена од богато рециклирано дрво и нагласена со извонреден дизајн на решетки од квадратно железо, нашето ѕидно огледало е задолжително за секоја просторија. Неговата рефлектирачка површина не само што ќе го осветли вашиот простор, туку и ќе го нагласи вашиот постоечки мебел на сите најдобри начини. Ова осветлувачко огледало е направено со висококвалитетна изработка од неверојатно издржливи материјали, што го прави ова совршен додаток во секоја просторија од вашиот дом.МОДЕРЕН ИНДУСТРИСКИ : нашето ѕидно огледало вклучува прекрасни дрвени панели со елегантни железни акценти за да создаде недооценен модерен индустриски дизајн. Одликувајќи се со дизајн на сурова квадратна решетка, ова огледало нуди напнатаesетика за секој дом.РАЧНО ИЗРАБОТЕН ДИЗАЈН : овој додаток е стручно дизајниран и рачно изработен со занаетчиска експертиза. Сите природни варијации не се недостатоци на производот, туку ќе обезбедат дека вашето купување е навистина единствен производ.РЕЦИКЛИРАНО ДРВО : Направено Со рециклирано дрво, овој еколошки материјал создава прекрасен единствен изглед за вашиот дом. Рустикалната дрвена структура и цврстата завршница се деликатно рачно изработени за напнат индустриски изглед.ЖЕЛЕЗО РЕШЕТКА АКЦЕНТ : рамката на ова огледало е завршена со квадратна железна решетка шема, нагласувајќи ја својата индустриска indusетика. Ова му дава на парчето чист, напнат изглед што носи недооценен, но шик додаток во вашиот дом.ДИМЕНЗИИ : Изберете додаток кој е совршена големина за вас и вашиот мебел. Ова огледало е 28.00 "W x 1.25" D x 40.00 " H. ќе ви се допадне колку вашиот простор може да се трансформира со едноставно додавање на ова ѕидно огледало. Вклучува : Едно (1) Огледало. Материјал : Стакло. Рамка Материјал : Рециклирано Дрво. Акцент Материјал : Железо. Рамка Заврши : Природни. Акцент Завршница : Рустикален Метал. Не Е Потребно Собрание. Димензии : 1,25 инчи длабоко х 28,00 инчи широк х 40,00 инчи висок. Огледало без Рамка : 15,30 инчи широк х 27,50 инчи висок.

Карактеристики на производот

Поврзани производи