Каролини Богатства ЦК7622ДДМ Греј Глен На Имал Божиќ Сите Јадење Сушење Мат, 21

Каролини Богатства ЦК7622ДДМ Греј Глен На Имал Божиќ Сите Јадење Сушење Мат, 21

Во продавницата
DEN 207.84
Стока:

Каролини Богатства ЦК7622ДДМ Греј Глен На Имал Божиќ Секој Јадење Сушење Мат, 14 х 21", мултиколирана Јадење Сушење Мат кој раса специфични Сива Глен На Имал уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Ова Јадење Сушење мат е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Додадете допир на талент и функционалност во кујната.

Карактеристики на производот

Поврзани производи