Каролили Бебе Девојки Летна Облека, Краток Ракав Писмо Печатење Маица Блузи + Искинати Дупка Панталони Облека

Каролили Бебе Девојки Летна Облека, Краток Ракав Писмо Печатење Маица Блузи + Искинати Дупка Панталони Облека

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Маица со кратки Ракави + Искинати Панталони со Дупки - - - Мек и удобен материјал, дише, мала тежина, без штета за бебешката кожа. Табела со големина : (см/инч). Големина(см)tttttttt. 90t Top Должина : t40t Bust : t56 Tpant Должина : t46t Age : t2-3 Години. 100t Top Должина : t42t Bust : t58 Tpant Должина : t48t Age : t3-4 Години. 110t Top Должина : t44t Bust : t60 Tpant Должина : t50t Age : t4-5 Години. 120t Top Должина : t46t Bust : t62 Tpant Должина : t52t Age : t5-6 Години. 130t Top Должина : t48t Bust : t64 Tpant Должина : t54t Age : t6-7 Години. Големина (инч)tttttt t t. 90t Top Должина : t15, 75 t Bust : t22, 05 Tpant Должина : t18, 11 t Age : t2-3 Години. 100 t Top Должина : t16, 54 t Bust : t22, 83 Tpant Должина : t18, 90 t Age : t3-4 Години. 110t Top Должина : t17, 32 t Bust : t23, 62 Tpant Должина : t19, 69 t Age : t4-5 Години. 120t Top Должина : t18. 11 t Bust : t24. 41 Tpant Должина : t20. 47 t Age : t5-6 Години. 130t Top Должина : t18, 90 t Bust : t25, 20 Tpant Должина : t21, 26 t Age : t6-7 Години. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Спецификација : . Име : Краток Ракав Маица + Искинати Дупка панталони. Пол : бебе девојки. Материјал : мешавина од памук. Должина на ракавот : Краток ракав. Шема : Печати, писмо. Големина : 2-3Т/3-4Т/4-5Т/5-6Т/6-7Т. Содржина На Пакетот. 1x Врвови + 1x панталони. Ветување . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : мешавина од памук, мек и удобен материјал, дише, мала тежина, без штета за бебешката кожа. СТИЛ : маица со Кратки ракави и искинати панталони облека, врвови за печатење со букви од екипажот, еластични панталони долги до половината. 2 парчиња бебе девојки пролет лето облека во собата. ПРИЛИКИ : Совршен за подарок за девојчиња, фотографија за бебиња, активности на отворено, игротека, роденденска забава, одмор, семеен ден или секојдневно носење итн., кул и привлечни. ГОЛЕМИНА : 2-3Т/3-4Т/4-5Т/5-6Т/6-7Т. ве Молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1x Врвови + 1x панталони. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи