Канистер за Складирање храна-Канистер За Складирање Храна Со Херметички Дрвен Капак, Тегла За Складирање Храна За Сервирање Кафе, Шеќер, Чај, Розово Брашно

Канистер за Складирање храна-Канистер За Складирање Храна Со Херметички Дрвен Капак, Тегла За Складирање Храна За Сервирање

Во продавницата
DEN 415.84
Стока:

Опис : Комплет Тесни Тегли Складирање На Легура На Цинк Херметички Заптивки Бамбусови Капаци Кујнски Канистри За Чај Шеќер Кафе Зачини Зачини И Многу Повеќе канистерот херметички силиконски запечатен го одложува расипувањето, може да го спречи воздухот надвор, да ја задржи и избегне штетата по вкусот прави да се земе храна, канистрите за складирање се разумни по големина, лесни за употреба,ИЗДРЖЛИВИ : метална запечатена тегла задебелен дизајн, цврст и издржливелегантен И Исклучителен Изглед, Добра Текстураспецификација : Големина(Диа.џх) : прибл.9.Пакетот 7см/3.7 х 6.2"Вклучува : 3парчиња Зачини За Зачини Канистернота : 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.2. Ве молиме дозволете 1-3мм разлики поради рачно мерење. Контејнер За зачини со Капак.

Карактеристики на производот

Поврзани производи