Garanimals бебе девојче со долг ракав графички каросерија, големини 0- месеци

Garanimals бебе девојче со долг ракав графички каросерија, големини 0- месеци

Во продавницата
DEN 204.80
Стока:

Ова симпатично графичко печатење каросерија од garanimals е сладок додаток на нејзината секојдневна гардероба. Копчињата Snap на дното се совршени за бебето и родителите што прават брзи и лесни промени во гардероба. Спарете го ова тело со долги ракави со фаворити за Garanimals како хеланки или шорцеви за слоевит изглед и нејзината облека за игра е завршена! Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : екипаж со копчиња за предвремени на рамо. Затворање : Копчиња за прицврстување на дното за брзи и лесни промени. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Контраст графички принт од предната страна. Графички печатење со долги ракави за девојчиња од Гаранималс.

Карактеристики на производот

Поврзани производи