Реставрирана Дел Географска Ширина 15.6 Лцд Лаптоп - Интел Цоре и 7-8850Х Хекса-цоре 2.6 Гхз-8ГБ ДДР СДРАМ-256ГБ ССД-Виндоус Про

Реставрирана Дел Географска Ширина 15.6 Лцд Лаптоп - Интел Цоре и 7-8850Х Хекса-цоре 2.6 Гхз-8ГБ ДДР СДРАМ-256ГБ ССД-Виндоус

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Процесор и Чипсет Процесор Производител Интел Процесор Тип Јадро i7 Процесор Генерација 8 - Ми Генерација Процесор Модел i7-8850 H Процесор Брзина 2.No важно каде ве води работата—без разлика дали сте во движење, на биро или работите од кафулето, ги имаме вистинските решенија за да можете да канцелариите насекаде.

Карактеристики на производот

Поврзани производи