Европска Кратка Коса # Мачка Среќен Божиќ Керамички Украс

Европска Кратка Коса Мачка Среќен Божиќ Керамички Украс

Во продавницата
DEN 255.84
Стока:

Керамички Украс со специфични За раса европски уметнички дела Со Кратка Коса. Прославете Фиксирано со Овој Фиксен Украс. Овој Керамички Украс е од колекцијата Богатства На Каролина Среќна Елка. Порцелан Круг, 2.8125 инчен дијаметар. Овој сјаен бел керамички украс е одличен За Божиќ. Вклучен е мал златен кабел за закачување. Задниот дел на украсот е бел и може да биде персонализиран од вас со пенкало за боја или постојан маркер. Ова е сјајна површина, затоа проверете дали дозволувате секоја персонализација добро да се исуши пред да ја тестирате областа. Персонализирајте со датум, година или порака до пријател Овој Украс е од Каролина Богатства Мачки категорија на производи. Повеќебоен украс За Новогодишна елка. Порцелан Круг, 2.8125 инчен дијаметар. Задниот дел на празничниот украс е бел и може да биде персонализиран од вас со пенкало за боја или постојан маркер. Печатени ВО САД. Ова е целосна боја керамички диск украс карактеристики уметнички дела од еден од нашите уметници. Совршен подарок за чувар на миленичиња, чувар на кучиња, чувар на кучиња, учител, бебиситерка, член на семејството или речиси секој. Европски подароци За Кратка Коса, Европски колекционерски предмети За Кратка Коса, Фиксни подароци и колекционерски предмети.

Карактеристики на производот

Поврзани производи