Интри за таблети пребаруваат на небото Божиќна фраза Зимска празничка платна wallидна уметност, 24, дизајн од Дафне Полсели

Интри за таблети пребаруваат на небото Божиќна фраза Зимска празничка платна wallидна уметност, 24, дизајн од Дафне Полсели

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 24 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела . подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.

Карактеристики на производот

Поврзани производи