Чудо нација на ryвездени патики на плажа

Чудо нација на ryвездени патики на плажа

Во продавницата
DEN 255.84
Стока:

Неверојатно лесен и удобен чевли од Wonder Nation. Starвездената патика на плажа се суши брзо и оди насекаде. Се продава исклучиво на и. Пријателска за вода. Судрат пети; Акценти на перфорација на starвезди и ДОТ. Стилот на лизгање. Рачно изработено горно и единствено. Избришете чиста. Увезени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи