'па Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Челик Шише Вода, Санторини, оз

'па Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Челик Шише Вода, Санторини, оз

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Шишињата за вода од нерѓосувачки челик S 'well 17oz имаат трослојна конструкција изолирана со вакуум, дизајнирана да ги одржува пијалоците ладни до 36 часа или топли до 18 со нашата ексклузивна Технологија Therma-S' well. Секое шише со вода има уникатни бои, отпечатоци, дезени и текстури, сето тоа додека обезбедува супериорна функционалност. Нашите метални шишиња со вода и контејнери за пијалоци се дизајнирани со доволно широк отвор за повеќето коцки мраз за да можете лесно да ги полните и повторно да ги користите одново и одново. Без разлика дали удирате на пат, велосипедски патеки или теретана, Ќе најдете Дека S ' well одговара точно кај повеќето држачи за чаши со стандардна големина. Контејнерите за пијалоци S ' well се изолирани со бакарен ѕиден слој за да се елиминира кондензацијата со обезбедување на надворешност што нема да се поти на вашите раце или во вашата торба. Вашата потрага по безбедност е завршена. Сите S ' well контејнери се без БПА и се состојат од 18/8 врвен нерѓосувачки челик за храна. Ние сме во согласност со прописите на Калифорнија Реквизит 65 и нашите производи се сертифицирани да ги исполнуваат сите регулаторни барања од независен и акредитиран објект за тестирање. Нема да мора да ја компромитирате модата и функционалноста за да живеете поодржливо со нашите елегантни, убаво изработени, изградени да траат шишиња. Секој Купен s ' wwell се брои кон поместување на милиони пластични шишиња за еднократна употреба. Како Сертифициран Б Корп, гордо ги одржуваме највисоките нивоа на проверени социјални и еколошки перформанси, транспарентност и отчетност. Само за миење раце. 17оз големина. Карактеристики трослојна, вакуум-изолирана конструкција . Дизајниран да ги одржува пијалоците ладни до 36 часа или топли до 18 со нашата ексклузивна Технологија Терма-с ' вел . Отворање доволно широко за повеќето коцки мраз . Бпа-слободен . Кондензација-доказ . Составен од 18/8 врвен нерѓосувачки челик за храна. Секој има уникатни бои, отпечатоци, обрасци и текстури. Обезбедува супериорна функционалност. Само за миење раце.

Карактеристики на производот

Поврзани производи